دلستان
ماجرای همت مردم برای آزادی زندانیان در ماه عسل

ماجرای همت مردم برای آزادی زندانیان در ماه عسل

اوضاع خوبی داشتم تا ای احسان علیخانی شب گذشته 13 خرداد 97 ساعت 19 روی آنتن شبکه سه سیما رفت. احسان علیخانی در شب هجدهم برنامه ماه عسل میزبان چهار مهمان بود که به امید کمک های مردم برای رهایی از زندان مهمان احسان علیخانی شدند.امید زندانیان برای رهایی از زندان در ماه عسلمهمان شب گذشته برنامه دو جوان و دو پیرمردی بودند که بر اثر سهل انگاری و در اثر اش .... ی هم در کیفم داشته که دزدیده شد و آن دزد چک ها را خرج کرده بود و آن طرف که چک در دستش بود از من شکایت کرد و من بخاطر 35 میلیون تومان در زندان هستم.در بخش پایانی برنامه آیتمی از مادران زندانی پخش شد و مادر زندانی که به همت مردم آزاد شده بود به همراه دو فرزندش مهمان ماه عسل شدند و از سختی های زندان گفتند.زندانیان غیرعمد مهمان احسان علیخانی در ماه عسل

متن کامل مطلب
مطالب مشابه
استقبال مردم از بهنوش بختیاری در سینما آزادی

استقبال مردم از بهنوش بختیاری در سینما آزادی

ماجرای آزادی رضا ایرانمنش توسط سردار سلیمانی

ماجرای آزادی رضا ایرانمنش توسط سردار سلیمانی

زندانیان ایرانی در آمریکا

زندانیان ایرانی در آمریکا

فرار زندانیان اعدامی زاهدان

فرار زندانیان اعدامی زاهدان

تازه ها
حمایت پوریا پورسرخ و یوسف تیموری از تیم ملی در جام جهانی حمایت پوریا پورسرخ و یوسف تیموری از تیم ملی در جام جهانی
مدل مو مردانه برای افراد چاق مدل مو مردانه برای افراد چاق
آخرین وضعیت قرارداد وحید امیری با پرسپولیس آخرین وضعیت قرارداد وحید امیری با پرسپولیس
ایده های میکی موسی برای تزیین جشن تولد ایده های میکی موسی برای تزیین جشن تولد
فال بینی وسایل آشپزخانه فال بینی وسایل آشپزخانه
تصاویر روز پنج شنبه 26 شهریور 1394 تصاویر روز پنج شنبه 26 شهریور 1394
تمرینات ورزشی کالری سوز برای لاغری سریع در خانه تمرینات ورزشی کالری سوز برای لاغری سریع در خانه
همبازی شدن همایون ارشادی با بازیگر سلطان سلیمان همبازی شدن همایون ارشادی با بازیگر سلطان سلیمان